powrótWspółpraca

Zdjęcia i przepisy

Royalty Free Images

W kuchni Usagi to mój osobisty blog kulinarny, zamieszczam na nim wypróbowane przeze mnie przepisy i zdjęcia własnego autorstwa. Fotografuję przy użyciu lustrzanki cyfrowej NIKON D90. Zdjęcia są moją własnością i ich kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest chronione ustawą o Prawach autorskich.

Jeśli natomiast chcieliby Państwo kupić któreś ze zdjęć, część z nich jest dostępna na moim profilu na Dreamstime, w sprawie pozostałych proszę o kontakt.

Reklama

Na blogu promuję dobrą kuchnię i naturalne składniki, nie uznaję konserwantów i emulgatorów smaków, nie korzystam z fixów i gotowych rozwiązań. Jeśli chcą Państwo zareklamować u mnie tego typu produkty, spotka się to z moją odmową.

Natomiast otwarta jestem na promocję produktów dobrych jakościowo, naturalnych, ciekawych. Takich, z których sama korzystam lub chciałabym skorzystać. W takim wypadku oferuję promocje poprzez między innymi:

  • banery na blogu
  • artykuły sponsorowane
  • akcje tematyczne
  • organizację konkursu
  • wykorzystanie produktu w przepisie lub zdjęciach
  • inne formy promocji

Jeśli są Państwo zainteresowani, proszę o kontakt.

Witryny internetowe

Blog kulinarny to moje hobby, na co dzień jednak jestem webmasterem i zajmuję się tworzeniem witryn internetowych. Ten blog został w całości, od początku do końca, zaprojektowany i napisany przeze mnie. Pracuję z wykorzystaniem oprogramowania Adobe Photoshop i Adobe Dreamweaver.

Jeśli są Państwo zainteresowani wykonaniem przeze mnie witryny internetowej, zapraszam po więcej szczegółów na moje portfolio.

Agnieszka Szydłowska (Usagi)


 
 
Follow me at PinterestFollow me at FacebookFollow me at DreamstimeFollow me at TwitterFollow me at Google+

Informacje

Kopiujesz = Kradniesz

Zdjęcia oraz wszelkie teksty na tym blogu są moją własnością i ich kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest chronione ustawą o Prawach autorskich.

Zdjęcia oraz wszelkie teksty na tym blogu są moją własnością i ich kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest chronione ustawą o Prawach autorskich.